משתלת סלונר הוקמה בשנת 1988 בכניסה למושב סתריה ליד רחובות על ידי בני הזוג ציפי ובראין סלונר – שני אגרונומים המתמחים בגידול צמחי בית וגן. כיום עובדים במשתלה גם שלושת ילדיהם, בוגרי הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית והמרכז האקדמי רופין.

במהלך השנים המשתלה גדלה ושטחה כיום הינו כשישה דונם הכוללים חממת צמחי בית, חממת צמחי גן, מגרש חניה וגן הדגמה. המשתלה נחשבת לאחת המשתלות המקצועיות והותיקות בארץ.

הקמת ועיצוב המשתלה הינם חלק מתפיסה כללית לפיה על משתלות מכירה להעניק ללקוח מידע אמין באמצעות אנשי מקצוע, שילוט ודפי מידע.

אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על איכות ובריאות הצמחים שבמשתלה, שמירת רמה מקצועית גבוהה של עובדי המשתלה ושילוט ברור ומסודר של כל הצמחים במשתלה.

המשתלה מעוצבת כגן מוצל בו ניתן לטייל בין ערוגות הצמחים, העצים ובריכות הנוי. ניתן ללמוד את שמות הצמחים ותנאי גידולם מהשילוט המפורט, מדפי המידע והקטלוגים וכמובן – לבחור את הצמחים שמתאימים לכם מתוך מגוון גדול בגדלים שונים.

בין הצמחים ניתן למצוא עשבי תבלין, קקטוסים, פרחי עונה, עצי נוי ופרי, צמחים פורחים, שיחים, צמחי מים, צמחי בית ועוד. 
במתחם הגדול תמצאו גם ציוד השקיה, כלי שתילה, חומרי דישון והדברה, מזרקות, חפצי נוי, גדרות, חיפויים, תערובות שתילה, כלי עבודה וכל מה שדרוש לגנן המקצועי או החובב המתחיל.
במשתלה ניתנים שירותי ייעוץ על ידי צוות של כ-40 עובדים הכולל אגרונומים ואדריכלי נוף מוסמכים, שזירת זרי פרחים לכל אירוע, הזמנות צמחים לגינה חדשה, עטיפת מתנות ועוד.

למשתלת סלונר ישנו מועדון חברים המונה כ-25,000 לקוחות. חברי המועדון נהנים מהנחה של 5% על כל קנייה במשתלה, ממבצעים בלעדיים ומדיוור ישיר בדואר ובמייל.
ההצטרפות למועדון הינה בעלות של 25 ₪ לשנתיים חברות.

לרשות הלקוחות חמש קופות ממוחשבות בעזרתן מקבל הלקוח חשבון מפורט וברור.

לנוחות הקונים מגרש חנייה ובו מקום לחניית כ-50 מכוניות ושני מקומות מסומנים לחניית נכים.

בנוסף ישנם שירותים מסודרים ללקוחות, קולר מים קרים לשתייה, מקרר גלידות נסטלה ומקרר שתייה קלה. ההגעה והטיול במשתלה הינם נגישים לאנשים בעלי מוגבלויות.

- משתלת סלונר
צוות המשתלה תמיד לרשותך

משתלת סלונר מצטיינים בדירוג הגולשים!

5/5

תודה לכל מאות הלקוחות שלקחו את הזמן ודירגו אותנו, בזכותכם אנחנו שומרים על רמה גבוהה ומקצועית. 

להוספת דירוג ולחוות דעת קודמות של לקוחות ניתן להכנס לאתרים ולרשתות החברתיות:  

זו השנה השישית ברציפות שמשתלת סלונר זוכה בתואר מומלץ מפה!

אנו מודים ללקוחותינו על הבעת האמון!

אודות - משתלת סלונר